Středa Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 25/18 °C
Sobota Skoro jasno 24/14 °C

Úvod > Obecní úřad > Profil zadavatele

Profil zadavatele

Profil zadavatele ja povinný na základě zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a Vyhlášky č. 133/2012 Sb. o náležitostech profilu zadavatele a je jím myšlena konkrétní adresa elektronického nástroje v siti Internet, který zadavatel používá k uveřejňování informací týkajících se veřejných zakázek a který umožňuje dálkový přístup.

Obec Šimanov využila certifikovaných stránek portálu Uveřejňování.cz a na nich vytvořila svůj profil zadavatele. Odkaz na profil, kde si můžete dohledat informace o veřejných zakázkách obce Šimanov nebo souvisejících dokumentech je zde.

Profil zadavatele obce je povinně zveřejněn ve Věstníku veřejných zakázek Ministerstva pro místní rozvoj. Odkaz na stránky zveřejnění profilu je zde.